Placintele cu branza fetaPostat de RuxyRux in Aperitive / Garnituri Cand cerul e plin de nori si afara ploua, iti doresti ceva bun, ceva foarte bun, ca aceste placintele calde care sa te imbie cu mirosul lor grozav la un mic dejun tare placut...sunt atat de gustoase si aromate by Ruxy...va invit sa le probati... Inapoi la reteta |
decat sa faci placintelele astea minunate.
Medi mie chiar imi face placere sa raspund fetelor si fiecare e foarte importanta pentru mine...asa ca...nu-i bai
esti o scumpa minunata de care mi-e dor!


>............si mie imi este dor de tine......te puuuuuuuuuuuuuup!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|