Prajitura cu merePostat de Ina in Prajituri Avand cateva mere mai ponosite ( mici, cu pete si mult prea acre pentru a fi mancate ca atare ), m-am gandit ca e momentul oportun pentru a face o prajitura . Aveam motiv: se stricau merele si era pacat... :)))) Inapoi la reteta |
Am dus si la soacra-mea, am pus deoparte pentru mamica ( sa-i duc maine ) si mai am cateva si pentru voi
Am curatat zonele stricate si cotorul si am dat pe razatoare restul.
asa da
sunt cumva bomboane cu martipan?
.... habar n-am cu ce-au fost, ca le-am mancat demult
Am gasit cutia goala si-am zis s-o trag si pe ea-n poza
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|