Prajitura cu merePostat de Ina in Prajituri Avand cateva mere mai ponosite ( mici, cu pete si mult prea acre pentru a fi mancate ca atare ), m-am gandit ca e momentul oportun pentru a face o prajitura . Aveam motiv: se stricau merele si era pacat... :)))) Inapoi la reteta |
)
Trebuie s-o incerc si sa v-o prezint
la cat a fost de buna,ar fi fost culme sa mai ai
imi place
neatza
buna prajitura
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|