Prajitura cu mere

Postat de Ina in Prajituri
15 Oct 2011 | 13416 vizualizari

Avand cateva mere mai ponosite ( mici, cu pete si mult prea acre pentru a fi mancate ca atare ), m-am gandit ca e momentul oportun pentru a face o prajitura . Aveam motiv: se stricau merele si era pacat... :))))

Inapoi la reteta

Comentarii (84)

la 15.10.2011, 22:16
Hi,hi,...nu te iarta Gabi constructiva Gabita noastra cate o imbratisare pentru fiecare
la 15.10.2011, 23:32
super buna prajiturica
la 16.10.2011, 00:46
Hmmm, ce bunatate......
la 16.10.2011, 07:29
Daca e cu mere nu poate fi decat foarte gustoasa
la 16.10.2011, 10:25
mmm mai vreau!
la 16.10.2011, 11:25
vreau
la 16.10.2011, 11:27
Ina arata exceptional prezentarea facuta de tine,de cinci stele ,iar de prajitura nu mai zic .Pup Inuta
la 16.10.2011, 11:35
demult n-am mai papat gust acum de la tine
la 16.10.2011, 12:12
Excelenta , dar indiscreta cum is , te intreb : si cata faina a cuprins ?
la 16.10.2011, 13:38
delicioasa
la 16.10.2011, 15:25
Diana, la mine au intrat vreo 20 de linguri cu varf , de faina
Multumitor raspunsul?
la 16.10.2011, 15:31
N-am avut timp sa caut pe net o reteta de aluat si am facut-o la ochi. Reteta suporta faina cat sa faci si foi pe care sa le intinzi cu facaletul.
la 16.10.2011, 17:50
delicioasa
la 16.10.2011, 18:04
wow ce poza faina !!!! si prajitura arata bine eu vb de tine prima data
la 16.10.2011, 21:29
Sylvia

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or