Prajitura cu merePostat de Ina in Prajituri Avand cateva mere mai ponosite ( mici, cu pete si mult prea acre pentru a fi mancate ca atare ), m-am gandit ca e momentul oportun pentru a face o prajitura . Aveam motiv: se stricau merele si era pacat... :)))) Inapoi la reteta |
constructiva Gabita noastra
cate o imbratisare pentru fiecare
Daca e cu mere nu poate fi decat foarte gustoasa
,iar de prajitura nu mai zic
gust acum de la tine
Diana, la mine au intrat vreo 20 de linguri cu varf , de faina
eu vb de tine prima data
Sylvia
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|