Prajitura "DUO"

Postat de merisor67 in Prajituri
23 Ian 2013 | 42802 vizualizari

Am facut o combinatie de foi albe cu foi maro si la fel crema.

Inapoi la reteta

Comentarii (98)

la 23.01.2013, 18:50
Zamfi
la 23.01.2013, 19:32
delicios
la 23.01.2013, 19:37
la 23.01.2013, 19:56
Mmm.....ce buna prajiturica
la 23.01.2013, 20:13
Buni
Anna
Elucubratii
la 23.01.2013, 20:14
frumoasa si gustoasa!!
la 23.01.2013, 21:02
Simo
la 23.01.2013, 22:15
sunt de mare efect!
la 24.01.2013, 07:50
Tare bine arata
la 24.01.2013, 07:58
Multumesc pentru aprecieri!
la 24.01.2013, 10:26
apetisanta
la 24.01.2013, 21:48
la 25.01.2013, 13:05
foile mele ''zac'' pe balcon din cauza ''cremei'' sunt curioasa.. daca intradevar 1,500 ml lapte trebuia... ptr ca mi-a iesit un lapte chior
la 25.01.2013, 13:08
baby,cu 10 linguri de faina si oua cu zahar,nu putea sa iasa lapte chior
la 25.01.2013, 13:38
baby_ktalyna, nu avea cum sa-ti iasa lapte chior, mai ales ca adaugi si galbenusuri, cred ca pozele mele sunt relevante, nu crezi?

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or