Prajitura "DUO"
Postat de merisor67 in Prajituri 23 Ian 2013 | 42802 vizualizari
Am facut o combinatie de foi albe cu foi maro si la fel crema.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (98)
la 23.01.2013, 18:50
Zamfi
la 23.01.2013, 19:32
delicios
la 23.01.2013, 19:37
la 23.01.2013, 19:56
Mmm.....ce buna prajiturica
la 23.01.2013, 20:13
Buni
Anna
Elucubratii
la 23.01.2013, 20:14
frumoasa si gustoasa!!
la 23.01.2013, 21:02
Simo
la 23.01.2013, 22:15
sunt de mare efect!
la 24.01.2013, 07:50
Tare bine arata
la 24.01.2013, 07:58
Multumesc pentru aprecieri!
la 24.01.2013, 10:26
apetisanta
la 24.01.2013, 21:48
la 25.01.2013, 13:05
foile mele ''zac'' pe balcon din cauza ''cremei'' sunt curioasa.. daca intradevar 1,500 ml lapte trebuia... ptr ca mi-a iesit un lapte chior
la 25.01.2013, 13:08
baby,cu 10 linguri de faina si oua cu zahar,nu putea sa iasa lapte chior
la 25.01.2013, 13:38
baby_ktalyna, nu avea cum sa-ti iasa lapte chior, mai ales ca adaugi si galbenusuri, cred ca pozele mele sunt relevante, nu crezi?
COMENTEAZA