Prajitura "DUO"

Postat de merisor67 in Prajituri
23 Ian 2013 | 42802 vizualizari

Am facut o combinatie de foi albe cu foi maro si la fel crema.

Inapoi la reteta

Comentarii (98)

la 23.01.2013, 15:30
fain arata
la 23.01.2013, 15:38
Dia
la 23.01.2013, 16:08
O la laaaa....si la mine doua portii maaaari! Arata minunat!
la 23.01.2013, 16:34
super arata
la 23.01.2013, 17:03
Ruxy, doar adresa s-o lasi!
la 23.01.2013, 17:03
Dia, postarita aia care nu-ti da tie coletele la timp?
la 23.01.2013, 17:04
Laur
Eduard
la 23.01.2013, 17:06
Da Meri,ca la mine nu vine nici un curier
la 23.01.2013, 17:20
Sper ca n-am ajuns prea tarziu si mai ai una si pentru mine.
la 23.01.2013, 17:40
delicioasa.Trebe s ao incerc si eu
la 23.01.2013, 17:45
Rhapsody, mai gasim cateva bucatele
la 23.01.2013, 17:46
Florina, e chiar buna si satioasa
la 23.01.2013, 18:17
Foarte bun!
la 23.01.2013, 18:26
Super frumoasa, o prajitura exceptionala
la 23.01.2013, 18:50
Multumesc Danakarin!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or