Prajitura "DUO"

Postat de merisor67 in Prajituri
23 Ian 2013 | 42803 vizualizari

Am facut o combinatie de foi albe cu foi maro si la fel crema.

Inapoi la reteta

Comentarii (98)

la 23.01.2013, 12:18
foarte faina am facut si eu mai demult si i-am pus numele "prajitura duo"
la 23.01.2013, 12:19
delicioasa
la 23.01.2013, 12:21
Lavinia, merci, hai ca ii spun si eu asa ca suna mai bine
la 23.01.2013, 12:22
Anca
Laura
Alba_zori
Dantes
la 23.01.2013, 12:22
Super super super buna..Sa imi trimiti si mie cateva bucati
la 23.01.2013, 12:24
mai ai si pentru mine?facem schimb,dau pizza cand fac
la 23.01.2013, 12:25
Rocsi, hai sa ne intalnim la jumatatea distantei si facem schimb
la 23.01.2013, 12:25
Ma chinuie talentul sa fac si eu ceva,sper sa si iasa.pe asta a ta am trecut-o la favorite,merita incercata..
la 23.01.2013, 12:25
Bya, cateva bucatele acolo mai gasim
la 23.01.2013, 12:26
Cleme, noua tare mult ne-a placut!
la 23.01.2013, 12:38
Prajitura foarte buna si prezentarea si ea super
la 23.01.2013, 12:56
adica inseamna ca primim cate doua portii?
la 23.01.2013, 13:01
Merisor, de ce ai shimbat denumirea, era chiar faina
la 23.01.2013, 13:06
ce frumos arata
la 23.01.2013, 13:14
ce bine arata....

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or