Prajitura "DUO"
Postat de merisor67 in Prajituri 23 Ian 2013 | 42803 vizualizari
Am facut o combinatie de foi albe cu foi maro si la fel crema.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (98)
la 23.01.2013, 12:18
foarte faina
am facut si eu mai demult si i-am pus numele "prajitura duo"
la 23.01.2013, 12:19
delicioasa
la 23.01.2013, 12:21
Lavinia, merci, hai ca ii spun si eu asa ca suna mai bine
la 23.01.2013, 12:22
Anca
Laura
Alba_zori
Dantes
la 23.01.2013, 12:22
Super super super buna..Sa imi trimiti si mie cateva bucati
la 23.01.2013, 12:24
mai ai si pentru mine?facem schimb,dau pizza cand fac
la 23.01.2013, 12:25
Rocsi, hai sa ne intalnim la jumatatea distantei si facem schimb
la 23.01.2013, 12:25
Ma chinuie talentul sa fac si eu ceva,sper sa si iasa.pe asta a ta am trecut-o la favorite,merita incercata..
la 23.01.2013, 12:25
Bya, cateva bucatele acolo mai gasim
la 23.01.2013, 12:26
Cleme, noua tare mult ne-a placut!
la 23.01.2013, 12:38
Prajitura foarte buna si prezentarea si ea super
la 23.01.2013, 12:56
adica inseamna ca primim cate doua portii? 
la 23.01.2013, 13:01
Merisor, de ce ai shimbat denumirea, era chiar faina
la 23.01.2013, 13:06
ce frumos arata
la 23.01.2013, 13:14
ce bine arata....
COMENTEAZA