Prajitura "DUO"

Postat de merisor67 in Prajituri
23 Ian 2013 | 42803 vizualizari

Am facut o combinatie de foi albe cu foi maro si la fel crema.

Inapoi la reteta

Comentarii (98)

la 23.01.2013, 13:16
Yummy!
la 23.01.2013, 13:19
ce bunatate de prajitura
la 23.01.2013, 13:35
sau prajitura "wow!"
ce ai pus acolo in fundal...ma face sa cred ca e a mea
la 23.01.2013, 13:49
Merisor sa-ti dau adresa, ca sa nu se rataceasca curierul?
la 23.01.2013, 14:14
deschid compul si ce vad??? o prajitura super...ce pofta mi-ai facut Meri...
la 23.01.2013, 14:20
Gaby, o vrei?
la 23.01.2013, 14:21
Laura, mi s-a parut mai faina ideea Laviniei
la 23.01.2013, 14:22
Dia, cate doua sa ne saturam, ca una de-abia ajunge la o masea
la 23.01.2013, 14:25
Timi
la 23.01.2013, 14:26
Ancuta, hai sa angajam acelas curier
la 23.01.2013, 14:43
sa fie tanar si frumos
la 23.01.2013, 14:50
pfuuu..
trebuia sa-l fi vazut pe ultimul ce mi-a adus un colet
de fapt singurul frumos din cei care au mai venit)
da' frumos rau, si cu niste ochi
))
la 23.01.2013, 15:05
Gaby, pai trimite-l si la noi sa ne bucuram si noi de ochii lui
la 23.01.2013, 15:05
Caro
la 23.01.2013, 15:28
lasa Meri,ca tu esti maritata,la voi sa vina postarita))

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or