Pui cu mascarpone şi smântânăPostat de diaconta in Pui Nu scriu introducere că mi-e lene.Spun doar că-i buuuuuun bun.O să vedeţi voi dacă vă faceţi ,sau vă grăbiţi să ajungeţi la masă.Vă las adresa….de mail. Inapoi la reteta |
si daca se gaseau erau la preturi astronomice
s-o pun aici?
.....vrei sa facem schimb de pulpite doamna Dia?
.....
Carmen
Alinutzuka
Lau
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|