Pui cu mascarpone şi smântânăPostat de diaconta in Pui Nu scriu introducere că mi-e lene.Spun doar că-i buuuuuun bun.O să vedeţi voi dacă vă faceţi ,sau vă grăbiţi să ajungeţi la masă.Vă las adresa….de mail. Inapoi la reteta |
foarte bun
,mascarpone nu mai am
)dar anu asta m-am facut mai cuminte.
))))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|