Pui cu mascarpone şi smântână

Postat de diaconta in Pui
5 Noi 2011 | 11157 vizualizari

Nu scriu introducere că mi-e lene.Spun doar că-i buuuuuun bun.O să vedeţi voi dacă vă faceţi ,sau vă grăbiţi să ajungeţi la masă.Vă las adresa….de mail.

Inapoi la reteta

Comentarii (47)

la 06.11.2011, 19:51
Miuta foarte bun
la 08.11.2011, 21:50
ma gandesc ca trebuie sa fie tare bun
la 08.11.2011, 21:54
Nadina,e o combinatie foarte potrivita pentru carnea de pui.Sosul e cremos si cu o tenta de dulce.Mie mi-a placut tare mult
la 20.11.2011, 12:50
la 15.01.2012, 19:27
sa-mi faci si mie
la 15.01.2012, 19:30
Ela,dar de ce sa-ti fac eu?
n-ai mascarpone sau n-ai piept?
la 15.01.2012, 19:39
la 15.01.2012, 19:40
Dia....piept am si inca prea mult ,mascarpone nu mai am
la 15.01.2012, 19:40
Gaby...nu rade
la 15.01.2012, 19:42
pai mascarpone poti sa cumperi,cu pieptul ar fi putut fi o problema
la 15.01.2012, 19:42
Vaaai, ce-mi sta pe varful dejtelor sa scriu)dar anu asta m-am facut mai cuminte.
cum nu se vede , ma, cum nu se vede?
))))
la 15.01.2012, 19:43
Gaby cea sublima si cuminte
la 15.01.2012, 19:44
Dia,piept mai pot si da cu imprumut,ca am destul
la 15.01.2012, 19:44
ce sa se vada???
stai sa-mi pun ochelarii ca nu prea vad schimbare
la 15.01.2012, 19:45
vezi sa nu te auda Mircea Ela,ca iar o pui

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or