Pui cu mascarpone şi smântânăPostat de diaconta in Pui Nu scriu introducere că mi-e lene.Spun doar că-i buuuuuun bun.O să vedeţi voi dacă vă faceţi ,sau vă grăbiţi să ajungeţi la masă.Vă las adresa….de mail. Inapoi la reteta |
cred ca Mircea a plecat in centru,sa-l huiduie pe Basescu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|