Pulpe de pui prajite in ceaun

Postat de MotanLaOale in Pui
13 Sep 2013 | 24297 vizualizari

Stiu ca o sa am multe critici si strambaturi din nas dar am poftit la asa ceva si am si facut, sa-mi treaca! :)))) Reteta interzisa celor cu colesterol mare sau dieta sanatoasa! :)))) >:D< Ar trebui sa avem si noi buline ca la TV! :))))

Inapoi la reteta

Comentarii (49)

la 13.09.2013, 16:42
ce buneeeee sunt!!!ce pofta mi-ai facut motanel!!!
la 13.09.2013, 16:44
ce pulpe rumene si tentante
la 13.09.2013, 16:51
Vai ce bine arata !
la 13.09.2013, 16:55
ihim...seamana cu pulpele Diei... tentante!
la 13.09.2013, 16:58
ce gustoase sunt
la 13.09.2013, 17:03
Uite cum zice Miha, doar, doar să te acuze de plagiat, Vladimir! )) Super! .-bd
la 13.09.2013, 17:19
Ce bine arata!
la 13.09.2013, 17:21
imi ploua in gura la cat de bine arata
la 13.09.2013, 17:24
la 13.09.2013, 17:45
la 13.09.2013, 18:14
:BD
la 13.09.2013, 18:15
la 13.09.2013, 18:21
la 13.09.2013, 18:37
Multumesc
la 13.09.2013, 18:39

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or