Pulpe de pui prajite in ceaun
Postat de MotanLaOale in Pui 13 Sep 2013 | 24297 vizualizari
Stiu ca o sa am multe critici si strambaturi din nas dar am poftit la asa ceva si am si facut, sa-mi treaca! :))))
Reteta interzisa celor cu colesterol mare sau dieta sanatoasa! :)))) >:D<
Ar trebui sa avem si noi buline ca la TV! :))))
Inapoi la reteta
|
Comentarii (49)
la 13.09.2013, 16:42
ce buneeeee sunt!!!ce pofta mi-ai facut motanel!!!
la 13.09.2013, 16:44
ce pulpe rumene si tentante 

la 13.09.2013, 16:51
Vai ce bine arata !
la 13.09.2013, 16:55
ihim...seamana cu pulpele Diei... tentante!
la 13.09.2013, 16:58
ce gustoase sunt
la 13.09.2013, 17:03
Uite cum zice Miha, doar, doar să te acuze de plagiat, Vladimir!
)) Super! .-bd
la 13.09.2013, 17:19
Ce bine arata!
la 13.09.2013, 17:21
imi ploua in gura la cat de bine arata
la 13.09.2013, 18:14
:BD
la 13.09.2013, 18:15
la 13.09.2013, 18:37
Multumesc
COMENTEAZA