Pulpe de pui prajite in ceaunPostat de MotanLaOale in Pui Stiu ca o sa am multe critici si strambaturi din nas dar am poftit la asa ceva si am si facut, sa-mi treaca! :)))) Reteta interzisa celor cu colesterol mare sau dieta sanatoasa! :)))) >:D< Ar trebui sa avem si noi buline ca la TV! :)))) Inapoi la reteta |
))
e drept ca e ceva imbietor
...tu in care dieta te inscrii Motanel?
)
Io am mai venit odata ca nu-mi vine a crede!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|