Pulpe de pui prajite in ceaun

Postat de MotanLaOale in Pui
13 Sep 2013 | 24297 vizualizari

Stiu ca o sa am multe critici si strambaturi din nas dar am poftit la asa ceva si am si facut, sa-mi treaca! :)))) Reteta interzisa celor cu colesterol mare sau dieta sanatoasa! :)))) >:D< Ar trebui sa avem si noi buline ca la TV! :))))

Inapoi la reteta

Comentarii (49)

la 13.09.2013, 18:45
Valeuuuuuuuuce foame am...
la 13.09.2013, 19:00
Cleme, mi-a parut rau ca nu am avut 2-3 tartite sa le prajesc si pe alea si sa le rod! ))
la 13.09.2013, 19:35
Oooooo ce frumos sunt rumeniteeeee!
la 13.09.2013, 19:37
bune
la 13.09.2013, 19:40
Multumesc
la 13.09.2013, 19:54
Woow!
la 13.09.2013, 20:11
Niste pui la ceaun ce bun ar fi
la 13.09.2013, 20:16
la 13.09.2013, 20:18
Delicioase
la 13.09.2013, 21:06
Woau ....
la 13.09.2013, 21:16
Motaneeeeeeee, m-ai omorat!
la 13.09.2013, 21:20
Multumesc
la 13.09.2013, 21:28
Motanel ) iti jur! chiar azi ii spuneam sotului meu ca am pofta de niste pui la ceaun. si hop si tu ca sa fie tortura si mai rea ) maine, pt pranz asta fac
la 13.09.2013, 22:00
la 13.09.2013, 22:03

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or