Salata de paste cu tonPostat de gaby_d in Salate Ne e foame si vrem ceva bun. Si consistent. Si rapid. Si cu de toate. Vrem cam multe, nu? :)) Salata asta le cam indeplineste. Fara a fi salata banala în care amesteci câteva componente la care adaugi ceva condimente, are si avantajul ca in timp ce fierbi pastele iti poti vedea linistita de restul "trebilor", pentru ca la sfarsit laudele ce le vei primi vor fi perfect justificate. Inapoi la reteta |
)))))
))
)
)
...ora 9 seara ,eu vorbeam cu Gaby la telefon....copii si sotul cereau ceva de papa.....Gaby zice ....ma duc sa fac o salata cu aia cu aia cu ailalta....eu ii zic ...hai Gaby ca peste cateva ore le dai si tu sa manance ,la care Gaby zice ...in 10 min este gata..mai,sa fie am zis eu ...si am mai stat cu ea la telefon pana ce a terminat de facut salata....fata asta este minunata ...numai atunci cand vrea ea insa
...ma rog,sper sa intelegeti
daca nu,nu-i bai
))
))))
))))
))
)))))))))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|