Salata de paste cu ton
Postat de gaby_d in Salate 6 Ian 2012 | 8455 vizualizari
Ne e foame si vrem ceva bun.
Si consistent.
Si rapid.
Si cu de toate.
Vrem cam multe, nu? :))
Salata asta le cam indeplineste.
Fara a fi salata banala în care amesteci câteva componente la care adaugi ceva condimente, are si avantajul ca in timp ce fierbi pastele iti poti vedea linistita de restul "trebilor", pentru ca la sfarsit laudele ce le vei primi vor fi perfect justificate.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (53)
la 06.01.2012, 19:52
ohhh ce bine arata bravo
la 06.01.2012, 20:03
tare frumos le-ai ornat!
la 06.01.2012, 20:04
bun bunnn..exact asta mananc si eu acuma
la 06.01.2012, 20:05
buna buna
la 06.01.2012, 20:15
Foarte interesanta combinatia cu kiwi
la 06.01.2012, 20:22
ma, ne place!
la 06.01.2012, 20:37
sssssssssssst........fara dracovenii ca am impresia ca boss e prin preajma
la 06.01.2012, 20:54
vai Gaby ce bine arata salatica asta si chiar are tot ce-i trebuie!
super poza!
la 06.01.2012, 20:55
ce bine arata
la 06.01.2012, 21:01
ce bine arata...
la 06.01.2012, 21:15
ce fain arata
la 06.01.2012, 21:30
mai de unde ti-ai luat castronasele astea?sunt minunate...super salatica!!
la 06.01.2012, 22:16
suuuuuper!!
la 06.01.2012, 22:18
mie chiar mi-a crescut pipota cand am vazut lingurile
dar apoi citesc mai bine ce concurenta in face Medi ...
la 06.01.2012, 22:21
Delicioasa!
COMENTEAZA