Salata de paste cu ton
Postat de gaby_d in Salate 6 Ian 2012 | 8455 vizualizari
Ne e foame si vrem ceva bun.
Si consistent.
Si rapid.
Si cu de toate.
Vrem cam multe, nu? :))
Salata asta le cam indeplineste.
Fara a fi salata banala în care amesteci câteva componente la care adaugi ceva condimente, are si avantajul ca in timp ce fierbi pastele iti poti vedea linistita de restul "trebilor", pentru ca la sfarsit laudele ce le vei primi vor fi perfect justificate.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (53)
la 06.01.2012, 22:21
adinuta
))))))))))
la 06.01.2012, 22:22
auzi adina, io propun sa-mi mai dai ceva sa fii mai presus decat medi
))))
la 06.01.2012, 22:38
clar!!
la 06.01.2012, 23:55
ce bine arata....
,oare de ce nu mai avem maimutoiul ala care saliveaza?
credea Mircea ca il inecam?
la 07.01.2012, 08:21
SUPER !!! Super salata, super prezentare si super decor !!!
Chiar daca Medi si Alinuta te-au ajutat....
Medi...da'unde ai gasit castronelele alea faine ???
la 07.01.2012, 09:04
super bun, usor, usor de facut, perfect !
la 07.01.2012, 10:23
Ela, scrie asa : " emoticon_care_saliveaza"
))
la 07.01.2012, 10:24
sidy, lucrurile bune ies in colaborare
imi dai si tu ceva?
multumesc.
la 07.01.2012, 10:25
medioto59
06.01.2012, 20:37
sssssssssssst........fara dracovenii ca am impresia ca boss e prin preajma
de parca asta ne-ar opri de la ceva
la 07.01.2012, 10:54
buna salata dar castronasele arata minunat ,asa vreau si eu
la 07.01.2012, 11:27
ce mult imi plac pastele cu ton
la 07.01.2012, 12:02
iarasi ma pui pe salivat?
la 07.01.2012, 12:54
prezentare deosebita, gust nemaipomenit. nota 10 cu coronita
la 07.01.2012, 13:49
ura!
)
thx
la 07.01.2012, 16:19
mi s a facut pofta
COMENTEAZA