Salata de paste cu tonPostat de gaby_d in Salate Ne e foame si vrem ceva bun. Si consistent. Si rapid. Si cu de toate. Vrem cam multe, nu? :)) Salata asta le cam indeplineste. Fara a fi salata banala în care amesteci câteva componente la care adaugi ceva condimente, are si avantajul ca in timp ce fierbi pastele iti poti vedea linistita de restul "trebilor", pentru ca la sfarsit laudele ce le vei primi vor fi perfect justificate. Inapoi la reteta |
cred ca a fost tare buna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|