Tort HappinessPostat de Ela68 in Torturi Am facut acest tortulet cu o mare bucurie in suflet, de aceea l-am denumit happiness. Poate nu e perfect, insa a primit laude chiar si de la marii iubitori de ciocolata ! Inapoi la reteta |
, a fost foarte gustos, nici eu nu m-am asteptat
ce frumos e...de bun nu mai spun!

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|