Tort HappinessPostat de Ela68 in Torturi Am facut acest tortulet cu o mare bucurie in suflet, de aceea l-am denumit happiness. Poate nu e perfect, insa a primit laude chiar si de la marii iubitori de ciocolata ! Inapoi la reteta |
.......

. Este pur si simplu de pus in reviste culinare! Felicitari!!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|