Tort HappinessPostat de Ela68 in Torturi Am facut acest tortulet cu o mare bucurie in suflet, de aceea l-am denumit happiness. Poate nu e perfect, insa a primit laude chiar si de la marii iubitori de ciocolata ! Inapoi la reteta |
!
, multumesc !
De podium!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|