Fasole batuta cu carnati
Postat de adasev12
mai inatai am pus carnatii la prajit...pana au fost gata am terminat si fasolica....deci carnatii i-am prajit bine in ulei la foc mic...sa se patrunda la mijloc... fasolea am scurs-o, am pus-o...
Citeste continuarea