Supa de pui cu varza si dovlecei
Postat de gurita_ta2005
Varza se toaca cat mai fin,se poate da pe razatoarea mare,depinde cat de mare doriti sa fie. Se pune intr-o oala mare,se freaca cu putin sare si se lasa cateva minute pana isi lasa zeama....
Citeste continuarea