Racitura (piftie) de porc
Postat de Dya
Se spala bine carnea (oricum ar fi, isi lasa foarte multa grasime), se asaza in vas si se adauga apa. Se pune la fiert, la foc potrivit, pana ce cantitatea de apa scade la jumatate. Se...
Citeste continuarea


sunt sigura ca-mi plac
daca-mi place si ciocolata cu sare de mare si ardei iute