Tort Amandina
Postat de licurici_lra
Pentru crema, am topit margarina si am mixat-o bine cu 4 linguri de zahar, pana s-a facut spuma. Am amestecat cu mixerul, pe bain-marie, galbenusurile cu restul de zahar, pana si-au dublat...
Citeste continuarea






ai 5 furculite din start


la asa o bunatate trebuie 10furculite 