Berbec la proţap
Postat de portiadelumina in Oaie 7 Sep 2012 | 13234 vizualizari
Prima reţetă
Inapoi la reteta
|
Comentarii (111)
la 07.09.2012, 16:23
Foarte bun! Minunata reteta si chiar este o reteta, cum nu...! Felicitari Padre pentru prima reteta....la cat mai multe !
la 07.09.2012, 16:24
Păi
mai am din astea bărbăteşti, dar n-am fost inspirat să fac mereu poze, că eram cu gândul ori la ce fac ori la farfurie
la 07.09.2012, 16:24
parinte
la 07.09.2012, 16:26
aaa , am ramas singurul bucatar fara retete !
la 07.09.2012, 16:29
asta e,bravo Victor
Mie nu prea-mi place carnea de miel,berbec si rubedeniile lor,dar am mancat odata un berbec pregatit cam in felul asta si tare mi-a placut,ne-am cam batut de la farfurii
la 07.09.2012, 16:30
Costel
eu chiar eram de coada căruţii
că dacă le punem pe ale Inei lângă ale tale tot eu rămân ultimul
.
la 07.09.2012, 16:32
Păi Dia, e vina mea. Că eu am multe reţete de acest fel, chir şi cu purcei, cu iepuri. Dar deh, nu am făcut poze pentru că n-aveam cont pe bucătăraş
la 07.09.2012, 16:37
Ne dai si desert, Padre?
la 07.09.2012, 16:43
Auch Miha, m-ai prins la punctul slab. Desert nu fac (afară de cătite şi salată de fructe), în mănânc fără să întreb
la 07.09.2012, 16:45
Padre,lasa ca nu-i timpul pierdut,ca si eu am intrat cam la un an dupa Gaby si azi o egalez iar la retete
la 07.09.2012, 16:45
Lasa ca si Motanul a facut si desert imbiat de retetele noastre
la 07.09.2012, 16:47
ntz, ntz, face ce face si se "scarpina" de mine
)))))
la 07.09.2012, 16:49
Gaby 
)))))) daca ma tot "incomodezi"
))
la 07.09.2012, 16:49
Te dai mare Die... Sa te vad ce zici cand ma ajungi pe mine. 
la 07.09.2012, 16:50
Padre, bune si clatitele. Daca-s facute de altii nu fac nazuri.
COMENTEAZA