Berbec la proţapPostat de portiadelumina in Oaie Prima reţetă Inapoi la reteta |
dacă-i bun rotisorul merge şi un curcan lângă berbecuţ
azi am spart gheaţa cu o reţetă inedită, pentru gospodine adică
lasă să vadă, că ecum toamna e timpul pentru astfel de experienţe culinare
cu mare drag, că şi eu cer mereu de la bucătăraşi
Primul test l-am trecut. Dacă am să fac şi desert clar că n-am să mor de foame
... Daca era un purcelus, eram prima la masa! Imi astept cumintica randul...
Val, n-a rămas nimic pe oase.
Am făcut şi purceluş dar n-am pozat, aşa că nu pot posta
Dar la următoarea abatere sigur anunţ
Mulţumesc pentru aprecieri şi pentru blog, în partea cealaltă, ştii tu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|