Berbec la proţap

Postat de portiadelumina in Oaie
7 Sep 2012 | 13233 vizualizari

Prima reţetă

Inapoi la reteta

Comentarii (111)

la 07.09.2012, 22:13
la 08.09.2012, 01:28
Bravo , Parinte , inclusiv combinatia de condimente e reusita
Dar ce muraturi misto
Ceva tot lipseste :un vinisor
Sau o fi ingredientul secret ?
la 08.09.2012, 01:38
la 08.09.2012, 06:04
Rocsi pe lângă câte faceţi voi la mine a afost doar o perpeleală, la jar desigur
la 08.09.2012, 06:05
Laurenta, mulţam de trecere şi apreciere
la 08.09.2012, 06:06
Mihaela am zis şi de vin, dar pentru baiţ. Cum acolo n-am pus prea mult, a mai rămas şi pentru dar doar aşa de gustat
la 08.09.2012, 06:07
Cris atât am putut, poate data viitoare am să fiu mai special
la 08.09.2012, 08:53
Bravo!!! La mai multe!
la 08.09.2012, 09:03
Plaaaace
la 08.09.2012, 13:07
Mena n-am încotro, că altfel rămân începător până la pensie pe-aici
la 08.09.2012, 13:08
Gabytza dacă nu-ţi plăcea altă reţetă n-aveam
la 08.09.2012, 15:39
La cat mai multe retete!
la 08.09.2012, 15:59
la 08.09.2012, 17:14
da..eu o sa raman la mancat..da nu prea ma impac cu carnea de ovine..poate un vitelus ceva..data viitoare
la 08.09.2012, 20:48
Mihaela măcar una câte una şi tot e bine

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or