Berbec la proţapPostat de portiadelumina in Oaie Prima reţetă Inapoi la reteta |
pe lângă câte faceţi voi la mine a afost doar o perpeleală, la jar desigur
Mihaela
am zis şi de vin, dar pentru baiţ. Cum acolo n-am pus prea mult, a mai rămas şi pentru
dar doar aşa de gustat
atât am putut, poate data viitoare am să fiu mai special
dacă nu-ţi plăcea altă reţetă n-aveam
măcar una câte una şi tot e bine
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|