Berbec la proţapPostat de portiadelumina in Oaie Prima reţetă Inapoi la reteta |
i se făcuse de jăratec
mulţumesc frumos
eu vin cu mustul.....daca a mai ramas ceva
Super arata... Ce-as mai papa si eu niste miel protapit
măcar de nota 5, de trecere adică, tot am ajuns şi eu pe această pagină
Încet. încet tind spre 6
de multe ori am fost pe punctul de a renunta la carne din motive "barbare"
hai şi la cea cu mămăligă, că-s mai blânde un pic
Doar un pic de osteneală, că restul a fost doar de mâncat
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|