Berbec la proţapPostat de portiadelumina in Oaie Prima reţetă Inapoi la reteta |
mulţumesc frumos. A fost delicios şi frumos, antrenant
glumesc .... arata foarte bine si banuiesc ca a fost si super gustos
Mulţumesc pentru aprecieri
Padre, in luna noiembrie avem multe evenimente in familie, si am programat un berbecut la protap. Vom urma instructiunile cu desavarsire
Iar evenimentele să le petreceţi în sănătate şi cu voie bună
De ce am venit tocmai aici?
Imi cam ploua in gura
Delicios berbecutul
LA MULTI ANI sanatosi si fericiti
Cle bune să fie şi la casa ta
Sănătate cu spor şi voie bună să ai alături de cei dragi ai tăi.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|