Berbec la proţap

Postat de portiadelumina in Oaie
7 Sep 2012 | 13233 vizualizari

Prima reţetă

Inapoi la reteta

Comentarii (111)

la 11.09.2012, 07:26
Mina mulţumesc frumos. A fost delicios şi frumos, antrenant
la 22.09.2012, 01:57
mmm bucataras incepator aaa ? > glumesc .... arata foarte bine si banuiesc ca a fost si super gustos
la 22.09.2012, 07:12
A fost Ioana, a fost. Că dacă mai era chemam prietenii la degustat Mulţumesc pentru aprecieri
la 20.10.2012, 18:36
Super bun! Padre, in luna noiembrie avem multe evenimente in familie, si am programat un berbecut la protap. Vom urma instructiunile cu desavarsire
la 20.10.2012, 19:43
Să vă fie de folos Cristina Iar evenimentele să le petreceţi în sănătate şi cu voie bună
la 12.11.2012, 10:31
la 24.11.2012, 08:11
la 24.11.2012, 11:11
Aoleu De ce am venit tocmai aici? Imi cam ploua in gura Delicios berbecutul
la 24.11.2012, 11:41
mama,mama......
la 24.11.2012, 15:37
Doamneeeeeeeeeeeee ce am gasit aici
LA MULTI ANI sanatosi si fericiti
la 24.11.2012, 15:37
la multi ani!!!!!
la 24.11.2012, 17:12
Mulţumesc frumos Sidonia Cle bune să fie şi la casa ta
la 24.11.2012, 17:12
Mulţumesc Ela Sănătate cu spor şi voie bună să ai alături de cei dragi ai tăi.
la 24.11.2012, 22:46
La multi ani!!!
la 03.07.2013, 17:00
Interesanta reteta si...imi place ca se face la lemne ,afara

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or