Chiftelute marinatePostat de gaby_d in Mancaruri cu carne desi omniprezenta:))),n-am poze,n-am chef de scris,postez totusi o reteta ..saraca si asta in fotografii,(nici n-am poza finala:( )dar e buna tare tare ."chiftelute marinate"pentru unii inseamna chiftelutele cu sos ,cu rosii sau pasta de tomate..pentru mine..ceea ce voi posta.. corect chiar nu stiu cum e... Inapoi la reteta |



.Bunica,MIHA63,ne plac la toti, dar mai ales lui Cezar si musafirilor


doar stii cat de mult te iubesc!
iti era dor de mine?
ma inviti la o chifteluta marinata?


.ce nu fac io pt tine?fug sa fac chiftele
)))
vrei sa servim chiftelele aici sau printr-un mesaj privat!


imi aduc piciorul meu secsi cu care fac senzatii la chefuri



nah,io gogosaru' l-am sters
,da' astept alta rochita si daca pica bine,v-o arat
))(trebuia sa scriu"ti-o arat"

(io tot imi iau cartonas






















1-0
si eu care credeam ca intram in prelungiri

.ptiuu,hai sa stergem
))


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|