Chiftelute marinatePostat de gaby_d in Mancaruri cu carne desi omniprezenta:))),n-am poze,n-am chef de scris,postez totusi o reteta ..saraca si asta in fotografii,(nici n-am poza finala:( )dar e buna tare tare ."chiftelute marinate"pentru unii inseamna chiftelutele cu sos ,cu rosii sau pasta de tomate..pentru mine..ceea ce voi posta.. corect chiar nu stiu cum e... Inapoi la reteta |
nu ma parasiiiiii
ionix nu o impart ca sunt zgarcit
e doar a mea
dar te chem cand gateste

.dragoss,da' nu ma vezi destul acasa?
.in seara asta ti-am pregatit chiftele,salata de vinete si chec cu branza de vaci.multumit?
Pana cand fata? Pana cand?
draga ce mai fac copii?
,mai da si tu pe-acasa
))


loool
gata terminam... ca ma paste puscaria
si virtuala si reala
Supremu' nu imi lua contul ca tin mult la el..dar nu mai mult ca la gaby
ionix? intre mancarea ta preferata si gaby...ai alege mancarea?!?!? off.. gaby nu are pret
e unica



asta ca sa va dati seama cat de mult ma iubeste,ca nici nu citeste ce-i trimit

gaby l-am citit si ti-am raspuns daca ne da ban sau nu ori la " Ceva de mancare" ori aici... ionixule...nu am amanta
si" barbatii nu insala...ci doar fac comparatie" (citat) 
nu va mai raspund la provocari
) in mare parte
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|