Chiftelute marinatePostat de gaby_d in Mancaruri cu carne desi omniprezenta:))),n-am poze,n-am chef de scris,postez totusi o reteta ..saraca si asta in fotografii,(nici n-am poza finala:( )dar e buna tare tare ."chiftelute marinate"pentru unii inseamna chiftelutele cu sos ,cu rosii sau pasta de tomate..pentru mine..ceea ce voi posta.. corect chiar nu stiu cum e... Inapoi la reteta |
.gata.imi revin.ne-am distrat si noi juma de ora tzacanind in taste.s-a suparat cineva?nuu,ca cezar doarme
.da si daca ar citi,parol ca m-ar bana
.a intrat intr-o zi si a fost incantat de perele cu vin ale Adinutei
sunteti nebuni
.delicioase

de aia... sunteti la granita
ionixule,sa lipsesti tu de la asemenea dezbateri?
))
eu faceam marinata de ceapa cu chiftelute cu susan si cimbru , prajite in ulei
, am cautat si am vazut ca miha are o reteta asemanatoare : ,,chiftelute aromate la cuptor ''' .sa vedeti ce bine merg asa , impreuna .

da-mi un buzz ceva sa stau treaza 
stii ca eu ma culc odata cu gainile
)))acu nu mai recunosti

Gabytule, asa-i asa-i... am poze deocheate cu tine... mai Dragos, cum sa nu-mi placa... sa fii orb a nu-ti placa
dar sa stii c-o impartim... m-am indragostit de ea, mai ales ca-i fecioara ca mine... fecioarele-s la putere 

)))).un menage a trois?
.bai io nu mai intru vreo saptamana,sa aiba lumea timp sa uite ce prostii scriu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|