Chiftelute marinatePostat de gaby_d in Mancaruri cu carne desi omniprezenta:))),n-am poze,n-am chef de scris,postez totusi o reteta ..saraca si asta in fotografii,(nici n-am poza finala:( )dar e buna tare tare ."chiftelute marinate"pentru unii inseamna chiftelutele cu sos ,cu rosii sau pasta de tomate..pentru mine..ceea ce voi posta.. corect chiar nu stiu cum e... Inapoi la reteta |
probabil ionix

generalizam Dragos,tare pe dos am fost azi si-am generat numai neintelegeri
.trece,ca eu rad mereu



nu m-am luat io cu ea, ci ea cu mine
.da mi-a trecut, nah, am intrat aici ,am dat de Dragos,uit de cele rele
.saracu' om..isi face cruce
Bucataras a facut decorul siteului...eu trebuie sa iti caut cadou

asa..si?cam, ca la ce te gandesti?
))
))


sa dau si pup?

))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|