Ciorba de pui cu legume
Postat de Constelatialeu
Mai intai am curatat aripile si le-am spalat, apoi le-am pus la fiert intr-o oala de 5 l, am adaugat si putina sare. Cand a inceput sa fiarba am adunat spuma formata. Cat au fiert aripile mi-am...
Citeste continuarea


da fara samburi

...tre sa fie acraaaa