Snitele de pui cu cascaval
Postat de sufletista
Pieptul de pui il taiem felii, batem feliile, le condimentam cu sare si piper pe ambele parti. Intr-un bol, batem ouale cu sare, piper dupa gust, usturoiul pisat, adaugam smantana si cascavalul...
Citeste continuarea




!si sunt fff bune varzariile,da?Bravo Dragos!da ,cum de-ai ajuns in Hunedoara???