Negresa cu marshmallowsPostat de RuxyRux in Dulciuri Suficienta descrierea din titlu? Prajitura asta e o ciocolatoasa incredibila! Va provoc sa o probati:))))))))va trebui sa treceti insa de provocarea de a o lasa o noapte afara la rece :))) musai! Inapoi la reteta |
)))
)))
)))))))))))))))
)))) Chiar trebuie?
)))))) Pot sa ma scutesti de asta?
)) Sunt cumintica...pap tot
)))
Nu stiu cum dar....sper sa apara si solutia cea mai convenabila
))

)))
)))))))))))))) Vai Cleme...m-ai facut sa ma amuz grozav...uitasem de faza cu pijamalelel
)))) o sa fim ca strumfii bucatarasi
))....tu esti Papa strumf sau cine?
))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|