Negresa cu marshmallowsPostat de RuxyRux in Dulciuri Suficienta descrierea din titlu? Prajitura asta e o ciocolatoasa incredibila! Va provoc sa o probati:))))))))va trebui sa treceti insa de provocarea de a o lasa o noapte afara la rece :))) musai! Inapoi la reteta |


Am vrut sa fac si eu cu marsmallows, mi se pare interesant!
....Multumesc draga mea!
) e grozava!
Multumesc!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|