Negresa cu marshmallowsPostat de RuxyRux in Dulciuri Suficienta descrierea din titlu? Prajitura asta e o ciocolatoasa incredibila! Va provoc sa o probati:))))))))va trebui sa treceti insa de provocarea de a o lasa o noapte afara la rece :))) musai! Inapoi la reteta |
)) Sa vedem cine se murdareste prima
)))
))) tu ai pijama?
)))
))))))))
))))))))) vai Cleme ce dulce ai fost! M-ai mai scos din ale mele
Multumesc!

)))


Like like likee!
Vreau si eu!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|