Pastrama de berbecut la tigaie
Postat de claudiaO
Pastrama de berbecut o taiem in bucatele meci, cat de-o imbucatura. Incingem untura in tigie, punem 2 catei de usturoi, ii perpelim putin, apoi punem bucatelele de pastrama. Trantim un capac...
Citeste continuarea




, normal ca nu poate lipsi vinul rosu, data viitoare fac o poza si cu paharul cu vin alaturi, sa fie complet!
