Prajitura cu cafea
Postat de merisor67 in Prajituri 5 Oct 2012 | 21129 vizualizari
Demult n-am mai facut aceasta prajitura si tare buna a iesit avand un gust dulce-amarui de la zahar ars si cafea.
Unitatea de masura pentru unele ingrediente este paharul. Eu am folosit un pahar de 200 mL.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (60)
la 05.10.2012, 21:03
wowwww sunt prima ,arata super
la 05.10.2012, 21:06
Vreau si eu ca stiu sigur ca e delicioasa
la 05.10.2012, 21:07
Kuki, multzu!
la 05.10.2012, 21:08
simt miros de cafea.......mmm.
la 05.10.2012, 21:09
vrem si noiiiiiiiiii
la 05.10.2012, 21:09
place
la 05.10.2012, 21:10
Rocsi, iti dau ca abia am taiat-o
la 05.10.2012, 21:10
Medi
la 05.10.2012, 21:10
mmmm ce bunatate
la 05.10.2012, 21:11
Any, am si pentru voi
Lau
la 05.10.2012, 21:12
Pfiuuu ce bine
la 05.10.2012, 21:13
Geanina, bine ai revenit!
la 05.10.2012, 21:15
delicioasa praji!

la 05.10.2012, 21:18
Daria
la 05.10.2012, 21:19
da` repede ai facut-o. imi place ca e cremoasa !
COMENTEAZA