Prajitura cu cafea

Postat de merisor67 in Prajituri
5 Oct 2012 | 21129 vizualizari

Demult n-am mai facut aceasta prajitura si tare buna a iesit avand un gust dulce-amarui de la zahar ars si cafea. Unitatea de masura pentru unele ingrediente este paharul. Eu am folosit un pahar de 200 mL.

Inapoi la reteta

Comentarii (60)

la 05.10.2012, 21:03
wowwww sunt prima ,arata super
la 05.10.2012, 21:06
Vreau si eu ca stiu sigur ca e delicioasa
la 05.10.2012, 21:07
Kuki, multzu!
la 05.10.2012, 21:08
simt miros de cafea.......mmm.
la 05.10.2012, 21:09
vrem si noiiiiiiiiii
la 05.10.2012, 21:09
place
la 05.10.2012, 21:10
Rocsi, iti dau ca abia am taiat-o
la 05.10.2012, 21:10
Medi
la 05.10.2012, 21:10
mmmm ce bunatate
la 05.10.2012, 21:11
Any, am si pentru voi
Lau
la 05.10.2012, 21:12
Pfiuuu ce bine
la 05.10.2012, 21:13
Geanina, bine ai revenit!
la 05.10.2012, 21:15
delicioasa praji!
la 05.10.2012, 21:18
Daria
la 05.10.2012, 21:19
da` repede ai facut-o. imi place ca e cremoasa !

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or