Prajitura cu cafeaPostat de merisor67 in Prajituri Demult n-am mai facut aceasta prajitura si tare buna a iesit avand un gust dulce-amarui de la zahar ars si cafea. Unitatea de masura pentru unele ingrediente este paharul. Eu am folosit un pahar de 200 mL. Inapoi la reteta |
buna dimi!!
Sau ca pot sa gust din ce ai tu acolo alaturi de o ceasca de
?
si te
Cat de gustoasa tre'sa fieeeeee
Ti-a iesit super!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|