Prajitura cu cafea
Postat de merisor67 in Prajituri 5 Oct 2012 | 21129 vizualizari
Demult n-am mai facut aceasta prajitura si tare buna a iesit avand un gust dulce-amarui de la zahar ars si cafea.
Unitatea de masura pentru unele ingrediente este paharul. Eu am folosit un pahar de 200 mL.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (60)
la 05.10.2012, 21:25
buna buna
la 05.10.2012, 21:32
buna
la 05.10.2012, 21:32
Ela, azi am avut zi scurta la serviciu si am avut timp sa o si tai
la 05.10.2012, 21:33
Motan
Alinutza
la 05.10.2012, 21:33
ce-mi place!
la 05.10.2012, 21:35
Nicol, ma bucur!
la 05.10.2012, 21:45
imi place
la 05.10.2012, 22:22
imi place
la 05.10.2012, 22:28
Vai ce bunatate delicioasa! Imi place mult!!!
la 05.10.2012, 22:31
Elena
Gina
la 05.10.2012, 22:34
Ruxy
la 05.10.2012, 22:47
Oooo... nu vreau sa vad... nu vreau...nu vreau...
la 05.10.2012, 23:00
Miha
serveste cu ochii inchisi
la 05.10.2012, 23:01
Sau sa-mi scot ochelarii
la 05.10.2012, 23:07
Miha
gustul conteaza
COMENTEAZA