Prajitura cu cafeaPostat de merisor67 in Prajituri Demult n-am mai facut aceasta prajitura si tare buna a iesit avand un gust dulce-amarui de la zahar ars si cafea. Unitatea de masura pentru unele ingrediente este paharul. Eu am folosit un pahar de 200 mL. Inapoi la reteta |
, asa ca voi ,,fura" de la tine ... platoul asta , ce zici ?
;ms frumos 
vreau si eu o bucatica
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|