Rulada de biscuiti

Postat de miha in Prajituri
20 Noi 2012 | 84708 vizualizari

O reteta de prajitura ce se face foarte usor, nu necesita prea multa bibileala, iar daca va pregatiti toate ingredientele la indemana totul merge struna. Spun asta pentru ca trebuie lucrat repede, sa nu se raceasca cremele. Ia sa vedeti voi cat de repede se face…Sper sa va tenteze si pe voi, gustul de caramel combinat cu cel al cremei de lapte praf ( seamana foarte bine la gust cu ciocolata de casa) este delicios.

Inapoi la reteta

Comentarii (74)

la 20.11.2012, 18:53
eu, eu
la 20.11.2012, 18:56
suuper..am salvat-o
la 20.11.2012, 18:57
woooooow,nu am cuvinte,am sa o incerc si eu ,senzational Miha
la 20.11.2012, 18:58
Gaby,ce????
la 20.11.2012, 18:58
Daaaa,eu am facut cu mascarpone
prea simpla ,prea buna
la 20.11.2012, 18:59
buna si de mare efect
la 20.11.2012, 19:00
O! Cum arata!!!! Wow! Nemaipomenit de buna! un spectacol!
la 20.11.2012, 19:00
la 20.11.2012, 19:00
YAMMY FELICITARI
la 20.11.2012, 19:01
la 20.11.2012, 19:03
arata super si gustul cred ca e super
la 20.11.2012, 19:07
reteta este super,dar cu cafeaua ce-ai avut?
la 20.11.2012, 19:11
Tu Miha, dă dea dura câteva felii din rulada aia spre mine, ca să mă conving
la 20.11.2012, 19:14
la 20.11.2012, 19:16
Padre))))))))sa nu faceti accident

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or