Rulada de biscuiti

Postat de miha in Prajituri
20 Noi 2012 | 84708 vizualizari

O reteta de prajitura ce se face foarte usor, nu necesita prea multa bibileala, iar daca va pregatiti toate ingredientele la indemana totul merge struna. Spun asta pentru ca trebuie lucrat repede, sa nu se raceasca cremele. Ia sa vedeti voi cat de repede se face…Sper sa va tenteze si pe voi, gustul de caramel combinat cu cel al cremei de lapte praf ( seamana foarte bine la gust cu ciocolata de casa) este delicios.

Inapoi la reteta

Comentarii (74)

la 20.11.2012, 21:39
Miha, tu visezi noaptea retetele? )
la 20.11.2012, 21:47
ce frumos arata
la 20.11.2012, 22:21
Ma bucur ca va place! Multumesc fete dragi!
la 20.11.2012, 22:22
Ina...da' ce? Io-s Mafalda?
la 20.11.2012, 22:23
Gabi, tu, tu... ce?
la 20.11.2012, 22:24
Cris, n-am avut nimic cu cafea. Doar o "chicat"
la 20.11.2012, 22:51
super reteta...ai talent si rabdare.
la 20.11.2012, 22:56
Arata super de bine si este si foarte usoara de facut
la 21.11.2012, 00:06
Super rulatica , am si ,,favorizat-o"
la 21.11.2012, 08:48
Multumesc! Buna dimineata fete dragi!
la 21.11.2012, 08:59
superba
la 21.11.2012, 10:53
O pun la favorite ....
la 21.11.2012, 16:09
am admirato si pe blog
la 21.11.2012, 18:13
Super buna
la 21.11.2012, 19:11
Arată bine pe platou lângă fursecurile de Crăciun!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or