Rulada de biscuiti
Postat de miha in Prajituri 20 Noi 2012 | 84708 vizualizari
O reteta de prajitura ce se face foarte usor, nu necesita prea multa bibileala, iar daca va pregatiti toate ingredientele la indemana totul merge struna. Spun asta pentru ca trebuie lucrat repede, sa nu se raceasca cremele.
Ia sa vedeti voi cat de repede se faceā¦Sper sa va tenteze si pe voi, gustul de caramel combinat cu cel al cremei de lapte praf ( seamana foarte bine la gust cu ciocolata de casa) este delicios.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (74)
la 20.11.2012, 19:22
la 20.11.2012, 19:30
Senzationala
la 20.11.2012, 19:30
ce prezentare frumoasa
la 20.11.2012, 19:35
buna buna
la 20.11.2012, 19:41
Foarte faina. Eu am incercat o data sa fac o rulada asemanatoare, de fapt era ciocolata de casa si nu am reusit sa rulez napolitana. S-a rupt, asa ca am ramas cu traume
si n-am mai incercat.
la 20.11.2012, 19:43
sti miha m-am uitat la reteta dar nu si la cine o postase si zic hai sa vad exact detaliliile acestei retete ,cate ingrediente si ce mai are ,imi placuse cum era prezentata foarte mult dar acum imi dadusem seama de ce ,le prezinti senzational ,bravooo de o mie de ori
la 20.11.2012, 19:44
foarte buna ruladaa!!!!
la 20.11.2012, 19:49
ooooo,ce prezentare!
la 20.11.2012, 19:54
imi place mult
la 20.11.2012, 20:03
delicioasa si foarte frumos prezentata!
la 20.11.2012, 20:15
tare mult imi place si mie rulada asta!!!
la 20.11.2012, 20:21
Este foarte buna
la 20.11.2012, 20:35
Ce faina este!
la 20.11.2012, 21:03
wow ce bine arata, la favorite !
la 20.11.2012, 21:29
arata super,vreu si eu o bucatica
COMENTEAZA