Mancare de fasole boabe
Postat de MotanLaOale
Fasolea se pune la inmuiat de seara in apa rece. dimineata se spala si se pune la fiert schimband primele 2 ape. Se fierbe o ora o ora jumatate pana fasolea este aproape facuta. Separat...
Citeste continuarea