Saramura de pui
Postat de bitza
Pulpele se taie,se condimenteaza si se frig fff bine pe gratar.Ardeii se coc si ei,se pun in apa rece,se curata si se taie cubulete.Rosiile se scufunda intr-o oala cu apa clocotita si se mai...
Citeste continuarea