Paste cu spanac si pui
Postat de Irina
Am fiert pastele, le-am scurs si le-am amestecat cu putin ulei pentru a nu se lipi unele de altele. Carnea de pui am taiat-o cubulete si am pus-o intr-o tigaie in ulei incins. Am...
Citeste continuarea



Scoicile mele nu s-au intarit, le-am pus in cuptor la programul traditional, fara ventilatie. Eventual se poate pune o folie peste si sa vina scoasa doar la final pentru gratinare.
O nebunie! eu am de mult in plan reteta asta, dar nu gasesc scoici asa mari 

Super ,super ,dar asa rabdare nu am. Te felicit pentru acest preparat si nu numai.!